Arel Plastik ve Elektrik Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Sirketi

AR-EL Plastik olarak Sektörde Elektrik Malzemeleri üretimi Muhafazalı Porselen Tij Takımı,Topraklı Erkek Fis,Yıldız Armatür,Yıldız Aplik gibi çesitli ürün yelpazemizle müsterilerimize hizmet vermekteyiz.

ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi, CE, TSE, GOST-R, UKRSEPRO ve TÜV Kalite Belgelerine sahip olan Ar-El;egitimli ve tecrübeli ekibi ile sektör liderligini sürdürmektedir.

Dünya markası olma yolunda planlı çalısmalar yapan Ar-El; hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Ar-El tescilli sloganı olan "Kalite saygının ifadesidir!..” anlayısıyla ürünlerini üretmeye ve satıs sonrası hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

Ar-El, yaptıgı ihracatlar ile sadece iç pazarda degil, dünya pazarında da tanınan bir marka olma yolunda seri ve saglam adımlarla ilerlemektedir.

Alanında Türkiye’nin pazar lideri olan Ar-El; farklı standartlarda plastik, metal ve kauçuk fis prizleri,farklı güç degerlerine göre standart gerekliliklerine uygun olarak üretmektedir.

Endüstriyel fis prizlerin yanı sıra Plastik Dagıtım Panoları (Kombinasyon Kutuları), Plastik Buat Kutuları, Plastik Panolar, Buton ve Salter Kutuları, Plastik ve Metal Kablo Makaraları, Seyyar El Lambaları, Emniyet Trafolu Aydınlatma Lambaları, Otomatik Sarım Mekanizmalı Enerji Aktarım Sistemleri ürünleri ile sanayinin tüm alanlarına teknik çözümler sunmaktadır.

Uzman Ur-Ge kadrosu ile ürünlerinin tasarım asamasından, satıs sonrası hizmete kadar tüm süreçlerini modern sistemlerle yöneten ve gelistiren firmamız; proje, taahhüt ve bayi müsteri profiline dogrudan ve dolaylı olarak teknik destekler de vermektedir. Sanayinin tüm alanlarında ürünleri ile var olan Ar-El Elektrik, otomasyon, otomotiv, makine,maden, gıda, hastane, liman ve gemi sanayisine özel olarak üretmis oldugu ürünlerle de sektöründe öne çıkmaktadır.

İlkeli durus, sistemli pazarlama ve satıs, satıs sonrası hizmet bizim temelimizi olustururken, müsterilerimizin durumunu güncel bir sekilde takip ederek, yılda 2 kez yapılan müsteri memnuniyeti anketlerini degerlendirmekte, bu baglamda eksikliklerini tespit ederek dogru yönde çalısmalar yapmaktadır.

Ar-El ; ürünlerini 135 seçkin bayisi sayesinde son kullanıcı geri dönüslerinden yararlanarak sürekli gelistirmektedir. Ürünlerinde tüketici memnuniyetini esas alan Ar-El; bu dogrultuda Ar-Ge faaliyetlerine büyük önem vermekte, kolay ve fonksiyonel kullanıma uygun ürün tasarımları yapmaktadır.

Üretmis oldugu malzemelerin tamamına yakınını bünyesinde bulunan laboratuvarında test ederek belgelendirebilen Ar-El; töleranslardaki sapmaları izleyerek kalitesini kontrol altında tutmayı ve gelistirmeyi basarmaktadır.

Ar-El;en büyük gücünü çalısanlarından ve müsterilerinden almaktadır, çalısanlarının sadakati, gayreti, dikkati ve verimli çalısmaları sayesinde kaliteyi ucuza üretmesine imkan saglamaktadır, müsterilerinin tercihi ise tartısılmaz en büyük avantajlarından biridir.

Türkiye’nin teknik ekibi, kaliteli ürünün, kaliteli hizmetin ve yerli ürünün tercih edilmesi gerektigini düsünen duyarlı bir kitledir, bu müsteri kitlesinin büyük çogunlugu Ar-El markasını tercih etmektedir.

Ar-El, müsterilerinin marka tercihlerini hak etmis; bundan sonrada hak edebilmek için gereken hassasiyet ve sorumlulukla çalısmalarını sürdürmeye karsı kararlı bir yol izlemeyi ilke edinmistir. Ar-El; basarılarının kalıcı ve sürdürülebilir olması için kurumsallasma kültürünü benimseyerek , bu alandaki çalısmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız
Faaliyet gösterdigimiz endüstriyel elektrik ekipmanları alanında, yerli üretimi ile, güncel teknolojileri kullanarak, KYS ve yasal mevzuat sartları dahilinde toplam kalite felsefesini esas almıs, AR-GE çalısmalarıyla sürekli gelisen, estetik ve güvenli ürün gamıyla, paydaslarının isteklerini karsılamaktır.

Orta vadede hedeflerimiz, ulusal ve uluslararası platformdaki pazarımızı genisletmektir. Bu nedenle tedarikçilerimizle beraber müsterimizin memnuniyetini saglamaya yönelik, yüksek kalitede ürün, satıs sonrası hizmet, güçlü beseri iliskiler ve teknik kapasitesi yüksek personel istihdamı saglamaktır.

Misyonumuz;
Sürekli gelisen estetik ve güvenli ürün gamıyla paydaslarının isteklerini karsılamak.

Vizyonumuz;
Yeniliklerimiz ve kalitemizle sektöre yön veren global marka olmak .